סטייל וקלאסה

5 הטעויות הגדולות של גברים עם בחורות

man-426985_1920
אחת הסיבות לכך היא שהבחורות לא יגידו לגבר את הסיבות האמיתית. יתכן שהן אפילו לא מודעות להן.

חמשת הטעויות המרכזיות שגברים עושים עם לבחורות:

 

מנסים להרשים

אתה לא בראיון עבודה! אז תפסיק להציע את קורות החיים שלך. אל תספר כמה כסף אתה עושה, אל תספר איזה רכב יש לך, ואל תתחנף אליה.

אל תקנה לה מתנות יקרות לפני שאתם ביחד! כשאתה עושה את הדברים האלו זה משעמם בחורות למוות כיוון שכולם עושים את זה. כדי להצליח עם בחורות אתה צריך לעשות בדיוק ההפך. אתה צריך להתנהג כאילו אתה הבוס והיא בראיון עבודה, ואם היא עושה טעות, היא לא תתקבל.

אתה צריך להיות זה שבשליטה. אתה צריך להחזיק מעצמך אחד כזה שיהיה לה מזל לקבל אותך, זה יהיה כמו לזכות בלוטו בשבילה.

בחורות אוהבות את המרדף והן רוצות את מה שהן לא יכולות לקבל. כאשר אתה מציע את עצמך לאישה כמו צאן לטווח, היא מייד תאבד עניין. אבל שאתה מתנהג בבטחון ובאדישות, כאילו אתה המנכ"ל של חברת הייטק ענקית או כוכב קולנוע, פתאום אתה הופך להיות גבר החלומות שלה.

מתנהגים נחמד מדי

כשאתה מתנהג בצורה נחמדה מדי, היא יודעת שאתה עושה את זה כדי להרשים אותה ושרוב הסיכויים שההתנהגות הזו לא אמיתית. היא יודעת שאתה מלקק לה. תפסיק עם זה! תהיה עצמך, תתבדח, תקניט אותה. תתנהג כמו גבר. תזכור אתה המציאה והיא צריכה לרדוף כדי להרשים אותך.

מתנהגים בצורה מפוחדת או ביישנית

הדבר שהכי דוחה בחורה זה כשגבר מתנהג כמו ילד קטן ופחדן. תהיה גבר. תהיה חצוף. אתה צריך להיות זה שבשליטה. אתה חושב שבראד פיט או תום קרוז מתנהגים בבישנות ליד בחורות? בטח שלא. אתה צריך להתנהג באותו האופן. תתנהג כאילו לא אכפת לך אם היא אוהבת אותך או לא. צא מנקודת הנחה שכל בחורה רוצה אותך. בחורות רבות אומרות שזה לא המראה החיצוני שמושך אותן, זה הבטחון העצמי והגישה של הגבר. בגלל זה בחורות אוהבות "bad boys".

מתייחסים אליה כאילו היא טובה יותר מהם

זכור, בחורות רוצות לרדוף אחרי גברים. כשאתה מתנהג לבחורה כאילו היא מחוץ לליגה שלך, היא מאבדת עניין בך. היא רוצה גבר עם בטחון שיודע שיש לה מזל להיות איתו. אני מקווה שאתה מתחיל להבין שזה הרבה בגישה שלך. לא הכל זה מראה או כסף. זה בלהיות בטוח בעצמך ולדעת שלאותה אחת יהיה מזל אם היא תשיג אותך כחבר.

מסכימים עם כל דבר

להסכים עם כל דבר שהיא אומרת בגלל שאתה רוצה שהיא תחבב אותך זו טעות!

בחורות רוצות גבר שיש לו מספיק בטחון לעמוד על שלו ועל הדעות והרעיונות שלו. בחורה לא תכבד אותך אם תסכים עם כל דבר שהיא אומרת או עושה. למעשה בחורות אוהבות להגיד דברים רק כדי לבדוק מה תהיה התגובה שלך. הן רוצות שלא תסכים איתן לפעמים. הן רוצות שתתנהג כמו גבר ותעמוד על שלך.

בקצרה, כדי להצליח עם בחורות, אתה חייב להפסיק להתנהג כמו ילד קטן ופחדן ולהתחיל להתנהג כמו גבר אמיתי. גבר שבטוח בעצמו, וראוי לכבוד. אם אתה לא מרגיש ככה עכשיו, תנסה לשחק כאילו זה המצב, עם הזמן אתה תרגיש ככה באופן טבעי.

השאר תגובה