הגיון נשי

עשרת התכונות שנשים מחפשות בגבר

sport-692796_1280

גברים הם יצורים די פשוטים. אם אישה אטרקטיבית, אנחנו רוצים לפגוש אותה. אם גילינו שהיא מעניינת, אינטיליגנטית או מצחיקה, אנחנו רוצים להכיר אותה אותה יותר. נשים לעומת זאת, קצת יותר מורכבות. הן לרוב מרכיבות רשימת מכולת של קריטריונים שבעזרתם הן מחליטות האם גבר שווה. והקריטריונים של בחורות הם יותר מורכבים מאשר ה"שווה" או "מדליקה" של הגברים.
גברים רבים יוכלו להעזר בהבנה טובה יותר של רשימת החלומות של הנשים. ולכן הרכבנו את רשימת עשרת התכונות שנשים רוצות.

נתחיל מהסוף.
10. עצמאות

אישה רוצה לדעת שהגבר שלה יכול לטפל בעצמו. הן רוצות גבר שמסוגל להחליט את החחלטות שלו בעצמו, לשלם שכר דירה, ולבשל לעצמו ארוחה. למרות מה שאולי אתה חושב, אף אישה לא רוצה להיות האמא שלך (חוץ מאשר אמא שלך).אחד מעשרת הדברים שאשה רוצה זה לדעת שאתה מסוגל לתמוך בעצמך במערכת יחסים. גבר שנזקק לאישורים תמידיים, תמיכה, עידוד, ועצה זה מוריד לה.

9. מראה

לא סתם נשים נחשבות למין היפה. הן נראות טוב יותר מאיתנו. למרות הגב השעיר, הכרס המבצבצת ושאר הבעיות, נשים מוכנות לבלות איתנו זמן.

עדיין, למרות הטבע הנחמד שלהן, גם לנשים חשוב המראה החיצוני. ולכן, זה לא יזיק לפחות לנסות לצמצם את הדימיון בינינו לבין קוף. נשים לא מבקשות הרבה. תנסה לשמור על עצמך מטופח. תלבש בגדים שמתאימים, ולפחות תעשה מאמץ לשמור על כושר.

8. חיוביות

לציניות וסרקסטיות יש את המקום שלהם, אבל אף אחד לא רוצה לביות עם מישהו שהוא ציני וסרקסטי כל הזמן. זה מטיש. ומצד שני, להיות בחברתו של מישהו עם גישה חיובית לחיים, יכול להיות משהו שמוסיף אנרגיה לחיים. אדם אופטימי גורם לאחרים להרגיש טוב; האופטימיות יכולה להיות מדבקת, אפילו מעוררת השראה. ולכן גישה חיובית היא אחת מעשרת הדברים שנשים רוצות.

7. יכולת תקשורת

לפעמים אנחנו מקניטים נשים על היכולת שלהן לדבר על כל דבר. נשים נותנות עדיפות לגברים שהן יכולות לדבדר איתן, שיכולים לבטא את עצמם ושלפחות מוכנים להקשיב להן כשהן מדברות על הדברים שמטרידים אותן, על התקוות והרצונות שלהן.

כדאי שתדע שיכולת התקשורת שמנצחת היא היכולת להיות קשוב. לפעמים כל מה שבחורה רוצה זה שתקשיב. וזה דבר שקשה לנו הגברים, כיוון שאנחנו תמיד מחפשים "לעשות משהו". אנחנו חושבים שכל שיחה היא הקדמה לאיזה פעולה, ולא תמיד זה המצב. אם אתה מראה לבחורה שיש לך את היכולת להיות קשוב אליה זה משפר את הסיכויים שלך משמעותית.

6. חברותיות

אישה רוצה גבר שיכול לנהל שיחה עם החברות שלה לעבודה בארוחת ערב משותפת, ושלפחות יש לו את השכל שלא לקלל ליד אמא שלה.

נשים רוצות גבר עם אינטיליגנציה חברתית גבוהה. הן לא רוצות קישוט על הקיר, או אדם שתקן. במיוחד הן רוצות לדעת שלא תהפוך להיות קטטוני כאשר אתה פוגש קבוצה של אנשים שאתה לא מכיר.

5. אינטיליגנציה

נשים רבות נמשכות לשכל אפילו יותר מאשר למראה חיצוני. לחלק מאיתנו זה יכול להיות מתסכל, בגלל, שבוא נודה בזה, כולנו היינו רוצים להיות יותר חכמים, ויצא לנו להרגיש כמו הבחור הטיפש בחדר. תמנע מלהכנס לנושאים שאתה לא יודע כלום לגביהם. עדיף לפעמים לשתוק.

4. תשוקה

אם בחורה חושבת על לבלות זמן איתך, היא רוצה לדעת שהיא יכולה לצפות להרפתקאות, התרגשות, והתמדה, וסקס מעולה. כלומר, אם אתה רוצה שהיא תרצה אותך, אתה צריך להראות לה שיש בך תשוקה.

להתלהב מקבוצת הכדורגל שלך זה בסדר, אבל יותר טוב להיות נרגש לגבי דברים קצת יותר רציניים, כמו העבודה שלך, או מטרות הומניות. נשים אוהבות לראות שיש בך תשוקה לדבר מסויים, בגלל שבראש שלהן, תשוקה לדבר אחד, יכולה להוביל לתשוקה בדברים אחרים בחיים, כמו גם בחדר המיטות.

3. חוש הומור

חוש הומור הוא אחד התכונות שנשים כמעט תמיד מזכירות כשהן מדברות על הדברים שהן רוצות בגבר. כולנו יודעים כמה יותר כיף להיות עם אנשים מצחיקים מאשר עם אנשים אפורים ונרגזים. זה לא אומר שאתה צריך להיות הליצן של המסיבה. נשים לא נוטות להמשך לשוטה של המסיבה. חוש הומור טוב מתבטא ביכולת לספר ולקחת בדיחה.

2. שאפתנות

גברים חושבים שכל מה שמעניין נשים זה כסף. זה שטויות. נכון שיש נשים שזה כל מה שמעניין אותן, כמו גם שיש גברים כאלו. אבל באופן גורף נשים לא נמשכות לגברים עשירים. הסיבה שנשים נמשכות לגברים עם קריירות מוצלחות היא לא בגלל גודל המשכורת, אלא בגלל שההצלחה בעסקים היא אינדיקציה לתכונות אישיות מושכות אחרות: מחויבות, משמעת, מוסר עבודה — כל הדברים שהופכים גבר לבן זוג טוב.

1. בטחון עצמי

תוך כדי קריאת רשימת עשרת התכונות שנשים רוצות, בטח שמת לב לדברים בהם אתה מצטיין ולכאלו שכדאי שתעבוד עליהם. אולי אתה חכם, חברותי, ויש לך חוש הומור מעולה, אבל אתה יכול לשפר את מחלקת השאיפות. אולי אתה נראה מעולה, ומומחה בתקשורת, אבל אתה צריך למצוא את התשוקה שלך בחיים. הנה החדשות הטובות: בטחון עצמי הוא הדבר הכי עקבי שנשים מחפשות בגבר.

בטחון עצמי הוא המלך. כלומר גם אם אין לך חלק משאר התכונות, כל עוד אתה מרגיש טוב לגבי מה שיש לך להציע, וכל עוד שנוח לך עם עצמך, יש לך סיכוי מעולה.

השאר תגובה