סטייל וקלאסה

עשרה דברים שאסור לך להגיד לבחורה

62fb5f1024529266c6e71c0c0c9ddb3c_L
הרבה מאמרים על מה להגיד לבחורות, אבל מה בקשר למה לא להגיד ? הרבה טעויות יכולות להמנע בעזרת זה שתשאיר את הפה שלך סגור. אלו עשרת הדברים שלא כדאי לך להגיד לה. ואלו גם הדברים בעזרתם תדעי לקרוא בין השורות. תוכן המאמר נבדק ונוסה על ידי גברים רבים ונשים רבות. לא לכולן יש את היכולת להסביר מה בדיוק לא עבד שם. אך כיום אנו כבר יודעים.

 

מספר 10. דברים רעים על ה"ידידים"

אם אתה יורד על ידידים שלה, בעיקר אם לא פגשת אותם עדיין, אתה משדר חוסר בטחון. זה נראה כאילו אתה מפחד מתחרות מהם, וזה צועק חוסר בטחון. עדיף להשאר בשקט כאשר היא מזכירה אותם ותתמקד במשחק שלך. גם אם אתה מרגיש מאוים מהידיד שלה, אל תראה לה את זה.

מספר 9. "אני אתקשר אליך מחר ב 8"

עכשיו היא יודעת מתי אתה תתקשר ולכן לא תצפה לטלפון ממך עד למועד שנקבע. יתרה מזאת, עכשיו גם הרסת כל סיכוי שהיא תיזום שיחת טלפון מעצמה. תשמור על מימד ההפתעה והציפייה. תגרום לה לחכות. אל תהיה צפוי מדי! תן לה לחשוב עליך כשאתה לא שם. כשאתה מסיים פגישה, אל תסיים אותה בשאלה חסרת בטחון כמו " ממ… אז אני רואה אותך מחר?"

מספר 8. כל דבר שמרמז על עתיד ביחד

יותר מדי פעמים גברים שרק הכירו בחורה חדשה והיא מספרת להם על משהו שהיא אוהבת לעשות, הבחור קופץ מיד לרמוז על פגישה עתידית. לדוגמא, היא אומרת "אני אוהבת אוכל תאילנדי" ואתה עונה, "וואו, גם אני. בואי נפגש ונאכל ביחד תאילנדי מתישהו.." עצור את זה! אל תעשה את זה יותר! למרות שזה נשמע טוב בתאוריה, אתה חייב לזכור שבחורות לא רק רוצות אלא צריכות קצת אתגר. אם כבר בהתחלה אתה מכור היא כבר יודעת שאתה לגמרי בעיניין, וזה מוריד לה ממך. אתה כבר לא אתגר.

מספר 7. "עם כמה בנים שכבת?"

תגיד.. אתה באמת רוצה לדעת? ודבר שני, אתה מראה חוסר בטחון! במיוחד אם אתה שואל את זה בהתחלה. אם היא שואלת אותך שאלה כזו ראשונה, תרגיש חופשי לשאול אותה, אבל אתה לא רוצה להיות זה שמתחיל את השיחה הזו, אתה תפסיד.

מספר 6. "השארתי לך הודעה אתמול, ולא שמעתי ממך. מה קרה?"

זו אחת הטעויות הנפוצות של גברים. למרות שזה נשמע לא קריטי, זה מאוד חשוב. בזה שאתה מציין את העובדה הזו אתה גורם לשני דברים: 1. אתה מראה לה שאכפת לך שהיא לא חזרה אליך.(אם רק הכרתם זה מוקדם מדי שיהיה אכפת לך).; 2. אתה גורם לה לרגשות אשם, וזה נראה כמו חוסר בטחון. הכי טוב פשוט להתעלם מזה כאילו זה לא קרה.

מספר 5. "האם אני מוצא חן בעיניך?"

המשפט הזה יכול להרוג משיכה ברגע, ולתמיד. השאלה הזו היא בדיוק ההפך מבטחון עצמי. אל תשאל, פשוט תניח שהיא מחבבת אותך, ותמשיך משם. תהיה בטוח בעצמך.

מספר 4. "מה בא לך לעשות?"

כשאתה מתקשר לבחורה להציע לה לצאת, תוודא שיש לך תכנית מוכנה. אל תפיל עליה את המטלה של לתכנן. זה נראה כאילו אתה בחור כזה שלא יודע איך לקחת אותה לבלות. זה קריטי! תמיד תתכנן. מקסימום היא תציע משהו אחר.

מספר 3. כל דבר שיכול להשמע כאילו אתה מנסה להרשים אותה בנוגע לרכב שלך, עבודה,או הדירה!

כשבחורה שומעת אותך מתרברב על דברים כאלה היא מניחה שאין לך משהו אחר להציע לה. תשאל בחורות איך זה נשמע מהצד שלהן. היא תתרשם יותר כאשר היא תגלה את הדברים האלו בטבעיות כבדרך אגב, ובלי נסיון להרשים.

מספר 2. "אני יכול לקחת אותך לדייט מתישהו?"

יש לזה כל מיני ווריאציות, אבל כולן גרועות. אל תבקש ממנה רשות! זה מראה חוסר בטחון, במקום זה תנסה משהו כמו: "יש איזה מקום שממש בא לי ללכת אליו איתך, מתי את פנויה.." תגיד, אל תבקש. תהיה אסרטיבי.

מספר 1. "אפשר לנשק אותך?"

זה יכול לעבוד אם אתה מקרין טונות של בטחון עצמי, וזה כל כך ברור לשניכם שזה בסדר, שהיא יודעת שאתה לא באמת שואל.. אלא אומר. אבל אם השאלה היא אמיתית, ואתה רוצה לדעת אם אתה יכול, כדי לא להסתכן בדחייה, אז המצב שלך גרוע! כמובן שיש בחורות שיגידו שזה חמוד ומתוק… אבל אל תקנה את זה. זה ילדותי וחסר בטחון. זה לא באמת יוצר משיכה.

 

השאר תגובה