מגע פיזי

מה בחורות אוהבות ושונאות במין אנאלי ?(לא לילדים)

ee842e3019fee30e4ca87cc93974d54b_L

בוא ותקרא מה בחורות אוהבות ושונאות במין אנאלי, כדי שתוכל להגיע לסיטואציה במודעות, ותהיה מוכן להרשים.

אזהרה: הטקסט הבא לא מתאים לילדים!

סקס אנאלי : או שהן אוהבות את זה,או ששונאות את זה. יש מעט מאוד בחורות שהן באמצע. רוב הנשים ניסו סקס אנאלי מתישהו בחיים שלהן, וחלק גדול לא יעיזו לנסות את זה שוב. הסיבה להמנעות הזו היא ברורה: כאב. אם לא היה כאב, זה היה עונג. ולכן, אהבה או שנאה.

למרות שאתה מנסה "לעשות את זה נכון" סביר להניח שיהיו כמה רגעים כואבים; אולם, אימון והתמדה יוצרים מצויינות והיכולת לתמרן את עצמך ולנסות סגנונות שונים, זה מה שמאפשר למין אנאלי להיות מהנה.

לגברים ונשים, סקס אנאלי הוא שונה, תחושה הרבה יותר צרה – זה קצת שובב ומספק גיוון מסקס רגיל. סקס אנאלי הוא סוג של טאבו, והסטטוס של סקס אנאלי נותן לו קרדיט גבוה יותר בסולם ההרפתקאות. אולם, לאחר נסיון אחד, סקס אנאלי יכול לאבד מהר את המשיכה שלו בעיני הבחורה. בוא ונדון בסיבות בגללן נשים אוהבות ושונאות סקס אנאלי.

 

למה היא אוהבת אנאלי ?

מה כזה מושך במין אנאלי ?

בוא ונתחיל מהחיובי:

סקס אנאלי זה כיף

נשים אוהבות סקס אנאלי בגלל שזה מרגיש לגמרי מדהים. זו תחושה שונה ולא מרגישה כמו שום דבר שהיא הרגישה לפני – זה עמוק בפנים, זה לא נוגע לה בדגדגן או בכוס, אבל מרגיש כאילו זה כן בערבוב מוזר עם איבר אחר בגוף שלה. התחת, אחרי שהוא מוכן, ממש בולע את הזין ולא יכול לקבל מספיק ממנו. אם הדגדגן והכוס מקבלים את המגע הנכון מהאצבעות שלך, בזמן שאתה בתוכה, זה יכול לקחת אותה למימד אחר של סקס.אורגזמה אנאלית היא חזקה ואפשרית.

למה הן שונאות מין אנאלי ?

בגלל שזה כואב

לא קל לשלוט במין אנאלי לפני שעשית את זה קודם. לגברים זה נראה מאוד פשוט, בפנים ,בחוץ. אבל זה לא כל כך פשוט. בחורות שונאות את זה בעיקר בגלל שזה כואב.

אם אתה לא נזהר, ולא מחמם אותה נכון, אם אתה לא חודר לאט מספיק, אתה תכאיב לה. וזה מצמצם את הסיכויים שלך למין אנאלי איתה  שוב. תעשה את המיטב כל פעם, ולפחות יהיה לך סיכוי לנסיון נוסף.

בגלל שהיא דואגת מלכלוך

מין אנאלי מועד לבלאגן. הרעיון שתכנס אליה לתחת ותצא דביק, זו סיטואציה מאוד מביכה בשבילה, וזו סיבה שבגלל בחורות רבות נמנעות לגמרי ממין אנאלי.

נשים משקיעות זמן רב בלהראות ולהריח טוב והמחשבה שמשהו יהרוס את העבודה הקשה הזו היא מתסכלת. אפשר להסיר את הדאגה הזו בעזרת מקלחת נכונה לפני מין אנאלי. תנסה להתקלח איתה ביחד, ותוודא שהיא היתה בשרותים בשעה האחרונה.

 

עובדות חשובות על מין אנאלי

חייב חומר סיכה

התחת לא מייצר חומר סיכה, ולכן זה הכרחי שתשתמש בחומר סיכה טוב בכל ההרפתקאות האנאליות שלך. אל תעשה ניסויים! הפתרון הפשוט הוא KY מהסופרפארם. ואם הלכת לחנות סקס, תסביר להם בדיוק מה אתה צריך. יש חומרים שלא מתאימים. תשאיר לאחרים לעשות את הניסויים.

תחרמן אותה

זה חשוב שהיא תהיה חרמנית מאוד לפני שאתה מתקרב אליה לתחת. כשהיא דלוקה, הגוף שלה הרבה יותר מוכן ורגוע מאשר שהיא רק קצת חרמנית. היא צריכה להיות כל כך חרמנית ככה שהיא תצפה שתיגע בה שם. ואז ברגע שאתה מתחיל להתקרב לרקטום שלה היא תגיב עם גניחות ולא בכך שתתכווץ. תעסה לה את כל הגוף עם שמן, תרגיע אותה, תאהב אותה, תעריץ את הגוף שלה. תביא אותה לנקודה שבה היא מתחננת לזה, ותעשה את זה בלי לשים כלום בתוכה – הציפייה היא הכלי המיני החזק ביות שיש לך, תשתמש ביתרון הזה.

היגיינה

אל תדחוף אצבע או זין שהיו אצלה בתחת לכוס שלה! זה בדך כלל יגרור סיבוכים וזיהומים. שטוף את עצמך לפני.

קונדומים

דע כי מין אנאלי הוא מסוכן יותר בהקשר של העברת מחלות. ולכן השתמש בהגיון.

 

דברים שאסור לעשות

לעולם אל תתקע את הזין שלך בתוכה בלי הסכמה שלה. אל תתיחס לגוף שלה כמו מכשיר סקס. היא לא אובייקט שנועד שתגמור בתוכו או עליו. ואם היא היתה מספיק נחמדה לחלוק איתך את הישבן שלה, תתיחס אליו עם כבוד. אל תגמור בתוכה אם היא ביקשה שלא תעשה את זה. אל תפעיל עליה כוח מוגזם או ברוטליות.

דברים שצריך לעשות

אם אתה מבקש מין אנאלי אל תעשה את זה כמו תינוק ובהתבכיינות!

תעשה כמו שהיא מבקשת – מין אנאלי זה מצב עדין, והיא צריכה לסמוך עליך.

השאר תגובה