איך מתי ולמה

איך לגשת לדייט\דייט ראשון

חיפשתי באינטרנט רעיונות לדייטים. בין ההצעות שעלו היו: לקחת אותה לבילארד VIP , לקאמל קומדי קלאב, להזמין אותה ללימוזינה, לקחת אותה לטיסה במטוס קל, שף פרטי, מסעדות יוקרה ועוד….

ואני אומר שזו טעות!!!!!!!!!!!!

כל ההצעות האלו משדרות את המסר הגרוע ביותר שאפשר להעביר לדייט ראשון. ואני אסביר.(דגש על "ראשון")

בחורות מסווגות גברים בחייהן לשתי קטגוריות : יחסים לטווח ארוך או קשר מיני בעיקרו.

עליך לבחור באיזה קטגוריה תרצה להיות. בדרך כלל אם אתם בקשר מיני באפשרותך למשוך את זה ככל שתרצה. מצד שני, אם אתם לא בקשר מיני ואתה עדיין קונה לה ארוחות, מתקשר כל הזמן ורודף אחריה, יש סיכוי גבוה שלעולם לא תהיו בקשר מיני.

גברים רבים מאמינים שאם ישארו במשחק ה"דייטינג" מספיק זמן הם יקבלו משהו. זה לא ככה! אתה לא רוצה להיות זה שקנה לה ארוחת ערב בדיוק לפני שהיא באה אלי לדירה לקינוח… ותאמין לי זה קרה לא מעט פעמים. פעם אחת מישהי גרמה ל"דייט" שלה לאותו הערב להקפיץ אותה אלי לדירה.אל תשים את עצמך במצב הזה!

אם אתה עושה יותר מדי דברים בשבילה מה שתקבל זה חור בכיס, בזבוז זמן ובד"כ תשאר לבד ומתוסכל.

כל הצעות הדייטים שכוללות השקעה יקרה והפקה רצינית בעצם משדרות את המסר הבא  : "אני לא מספיק טוב בשביל למשוך אותך בזכות עצמי, ולכן אני צריך לעשות הפקת ענק על מנת להצדיק את הנוכחות שלך איתי! "

היא צריכה להרוויח יחס כזה ולא לקבל אותו מראש רק כי או כדי שתסכים לצאת איתך! אתה אמור להיות הפרס! זו הפרוילגיה שלה לצאת איתך! זו לפחות הגישה ממנה עליך לפעול.

שלא תבין אותי לא נכון. אפשר לקחת בחורה לדייט מהסגנון המצויין לעיל, וזה אפילו יכול להועיל לקשר ביניכם. אבל קודם צריך להיווצר קשר. אל תעשה את זה כדי להרשים אותה. אין דבר פחות מרשים מנסיון להרשים.

דייט ראשון צריך להיות במסגרת כזו : פגישה שמטרתה להכיר אותה טוב יותר, כדי להבין אם היא מעניינת אותך! ולכן כדאי לצאת למקום שיאפשר זאת.

עוד דבר, אל תכנס למסגרת ה"דייט ראשון" תנסה להמנע מזה ככל האפשר. אל תזמין אותה לבית קפה, או כל דבר שהוא "דייט רשמי". זה סתם יקשה עליך, היא כבר הייתה בהרבה כאלה, ורובם המוחלט לא היו כזו אטרקציה.

מה כן לעשות?

את ה"דייט" הראשון תעשה הכי פחות פורמאלי שאפשר. להתקשר למישהי שאתמול או שלשום קיבלת את המספר טלפון שלה ולשאול מה היא עושה הערב, ואם אומרת פנויה, אז להגיד, "יופי, עוד שעה אני קופץ לאיקאה, אני צריך לקנות ספה,שולחן,לקבל רעיונות… כל דבר. בואי איתי! " לרוב היא תסכים, ואיקאה זה מגרש משחקים אחד גדול, נותן לך הזדמנות לדבר על הרבה נושאים, לשחק, ולהשתובב…. כל הדברים שיכולים לעורר משיכה. ובנוסף לא תכנס למסגרת דייט רשמי.

עוד אפשרויות:

  • לטייל בפארק. פארק כמו פארק הרצליה לדוגמא מציע מגוון אפשרויות מעולות כמו מסלול הליכה, ספסלים, נדנדות, ואפילו אומגה. הפארק מציע אוירה מצויינת ורגועה.
  • להזמין אותה להצטרף אליך לשופינג (אם אתה ממילא צריך לקנות בגדים) לרוב היא תשמח.
  • להזמין אותה לקניות בסופר. עשיתי את זה מספר פעמים ותמיד זה היה מוצלח. יש הרבה דברים מצחיקים בסופרמרקט, אם היא קלילה אפשר אפילו לעשות לה סיבוב בעגלת הקניות.
  • לשחק מיני גולף ביחד
  • באולינג
  • סנוקר

דברים לא יקרים מדי, ושדורשים ממכם להתקשר אחד עם השני. בגלל זה סרט הוא לא אחד מההמלצות, כיוון שהוא פאסיבי מדי.

אחרי שנתת לה את ההזדמנות להראות לך שהיא איכותית ושווה, ולא רק בגלל המראה החיצוני שלה. ואז אתה יכול להשקיע אם אתה רוצה. היא תעריך את זה ותדע שזה בגלל מה שהיא, ולא בגלל שאתה רוצה משהו שטחי לגמרי.

לקריאה נוספת "נושאים לשיחה בדייט" וגם "איך להתחיל עם בחורה"

יש לך רעיון או רעיונות נוספים? את/ה מוזמן להגיב

השאר תגובה