הגיון נשי

פנטזיות סקס של בחורות

woman-506120_1920

עשרת הגדולים: פנטזיות סקס של בחורות

אם אתה חושב שבחורות לא חושבות או מפנטזות על דברים שובבים, תחשוב שוב. נשים הן מומחות בשימוש בדמיון, והן משתמשות בו להעלות את התסריטים הקינקיים ביותר, והן לא מגבילות את עצמן לפנטזיות המקובלות. עשרת הפנטזיות של בחורות מכסה את הנושא החל מסאדו ועד לשלישיות.

 

ואל תתפלא, אבל בחורות רבות עושות יותר מאשר רק לפנטז. יש בחורות שמקוות שהגבר שלהן יעזור להן להגשים חלק מהפנטזיות. נשמע מעניין ? תקרא את ההמשך, ותקבל מידע פנימי על עשרת פנטזיות הסקס המובילות של בחורות, ועל מה הן באמת חולמות.

מקום 10.

שליטה (היא שולטת בך)

כן, בחורות חולמות על גבר חתיך חסון וחזק שיחזיק אותן, ירים אותן בזרועותיו, ויצעד לעבר השקיעה. אבל אולי תתפלא לגלות שאחת מהפנטזיות הנשיות היא לראות את אותו הגבר החזק מתחנן ונשלט בחדר השינה. אחת מעשרת הפנטזיות כוללת לקשור אותך למיטה בעוד שהיא מכריחה אותך לענג אותה עם הלשון; התסריט כולו סובב סביב זה שאתה תסגוד לגוף שלה ותתחנן לתשומת הלב שלה. למה? כי היא מקבלת את השליטה בעוד שהיא נהנית מהתמסרות מלאה של הגבר בתהליך. מה עוד היא יכולה לרצות?

מקום 9.

שליטה (אתה שולט בה)

נראה שהאישה המודרנית, העצמאית בעצם רוצה גבר שלא מפחד מהגבריות שלו. האישה הזו מפנטזת על זה שתרתק אותה למקום, תפתח לה את הרגליים עם הברכיים שלך ותחדור אליה באופן הכי פראי שאתה מסוגל. היא רוצה להרגיש את האצבעות שלך חודרות לה לשורשי השיער ומושכות את הראש שלה לאחור, היא רוצה להרגיש את השיניים שלך ננעצות בכתף שלה, היא רוצה שתיקח עליה בעלות- אפילו אם רק לזמן הסקס (אחרי זה היא רוצה לחזור לשוויון). הפנטזיה הזו מאפשרת לה להתענג מהנשיות שלה, וגם שומרת על המציאות הפמיניסטית שלה.

מקום 8.

מורה/תלמידה

נשים אוהבות את הרעיון של להתלבש כמו ילדת בית ספר, ולהסתובב מולך. יש כאלו שגם לוקחות את זה צעד נוסף, ומשחקות תפקיד טיזרי שלא יפסיק עד שתמשוך אותה ותניח אותה על הברכיים שלך ותתן לה את המכות בטוסיק שמגיעות לה. מה שבדרך כלל יוביל לסקס פרוע.

מקום 7.

סקס עם זר

לרוב הבחורות אין את האומץ לזרום עם הפנטזיה הזו, אבל כדאי שתדע שרובן נהנות להשתעשע במחשבה הזו. סקס חופשי בלי מחויבויות, זה משהו שנשים רבות ישמחו לחוות, אבל רובן ימנעו מזה כדי להמנע מתחושות האשם. למרות זאת , היא תרטיב בתחתונים מהרעיון של גבר מהמם שניגש אליה באיזה בר אפל ואפוף עשן ולוקח אותה לחדר שלו, לערב ארוך ומלא סקס פרוע. הפנטזיה הזו פונה לצד הנשי שמסורס על ידי החברה בעזרת התניה חברתית ובעיקר הדת.

מספר 6.

שלישיה עם אישה אחרת

בתקופה הזו, זה כמעט נורמאלי שאישה שוכבת עם אישה אחרת לפעמים, מה שהופך את הפנטזיה הזו לאפשרית. לפני שאתה מתלהב לגמרי, תדע: הפנטזיה הזו בדרך כלל לא כוללת אותך נהנה עם הבחורה השניה. רוב הבחורות לא רוצות לראות את הגבר שלהן נוגע בבחורה אחרת. בתסריט הזה אתה אמור להיות צופה מהצד, ממתין, עד שהבחורה שלך מוכנה למשהו יותר חודרני. ככה היא יכולה להנות משני העולמות, בלי לדאוג לגבי קנאה או שיתוף.

מספר 5.

שלישיה עם שני גברים

בפנטזיה המינית הזו היא מדמיינת את עצמה נערצת על ידי שני גברים יפיפיים. הגברים האלו יהיו הטרוסקסואליים ולכן יתעניינו רק בה – מה שמתורגם להרבה יותר בשבילה. הפנטזיה שלה יכולה להיות תמימה כמו לרדת לגבר אחד בזמן שהשני מזיין אותה, ויכולה ללכת מעבר לזה,היא יכולה  לדמיין חדירה כפולה ועוד… הפנטזיה המינית הזו היא טאבו לנשים רבות, מה שהופך אותה להרבה יותר כיפית לדמיון.

מספר 4.

מציצנות

אם אתה חושב שבחורות לא אוהבות להסתכל על אנשים אחרים מזדיינים, אתה טועה לגמרי. הבחורה שלך אוהבת להסתכל בדיוק מאותן סיבות שאתה אוהב: זה ארוטי, מעורר וקצת אסור. היא יכולה לפנטז על להציץ לחלון חדר השינה של השכנים, לרגל על זוג בפארק, או אפילו להסתכל על אורגיה מהצד. זה מאפשר לה להיות שובבה בלי ללכלך את הידיים…

מספר 3.

אונס

אונס הוא אחד הפנטזיות הפופלאריות ביותר של בחורות. רוב הפסיכולוגים מאמין שהפנטזיה הזו מאפשרת לאישה את הסקס הפרוע והמלוכלך שהיא משתוקקת אליו, בלי לסבול את תחושות האשם שסקס כזה יכול לייצר. הפנטזיה הזו כוללת בדרך כלל גבר חתיך שסוחב אותה לחדר השינה שלו, ובמהירות מפשיט אותה וקורע ממנה את הבגדים בעודה מוחה ומתנגדת. הוא מעורר אותה מינית והיא אוהבת כל שניה. זה ממשיך לרגע החדירה, ונגמר באורגזמה אדירה, למרות המחאות הקודמות שלה. הפנטזיה המינית הזו מאפשרת לבחורה להיות מופקרת ולהנות מסקס, דבר שהחברה בקושי מאפשרת.

מספר 2.

אקסהיביציוניזם

רוב הסיכויים שהיא תתקומם כאשר תגיד לה שאתה רוצה להכין סרט סקס ביתי, אבל תדע, היא בטח פינטזה כבר על להכין אחד כזה בזמן זה או אחר. לרוע המזל רוב הבחורות מתביישות מדי בגוף שלהן ולכן לא יעזו לנסות כזה דבר, מה שהופך את זה לאחת מהפנטזיות הסקס המובילות, ולא למציאות. תאמין או לא , יש כאלו שלוקחות את הפנטזיה הזו אפילו צעד נוסף, ומפנטזות על זה שאנשים אחרים מסתכלים עליכם מזדיינים.

מספר 1.

תשאל אותה… בטח היא לא תגיד לך, אבל זה תמיד רעיון טוב לדבר על נושא הפנטזיות 😉 תהנה.

פנטזיות יכולות להוביל למציאות

לחלק מהפנטזיות האלו יש סיכוי קלוש להפוך למציאות, אבל לחלקן יש יותר פוטנציאל ממה שתתאר. תראה לה את המאמר הזה, שאל אותה מה דעתה, ומה נראה לה הכי מושך בעיניה, ותראה, אולי היא מוכנה להתנסות – יתכן שתהיה מופתע מהתשובה שלה.

 

השאר תגובה