מגע פיזי

(לנשים) טוב לי אוראלי! המדריך המלא לאקט אוראלי מעולה- כך תהפכי את הגבר שלך למסופק באדם

oral2

שמעתם את הסיפור על ניל ארמסטרונג, האסטרונאוט הראשון שצעד על הירח? אחרי שאמר את המשפט המיתולוגי "צעד קטן לאדם, צעד גדול לאנושות", שמעו אותו ממלמל משהו. ניסו למצוא מה הוא ממלמל, והבינו שהוא אמר בשקט: "זה בשבילך מיסטר ברקוביץ'". כשחזר לכדור הארץ שאלו אותו מה המשמעות של המשפט, ואז הוא סיפר: "כשהייתי סטודנט עני וגרתי בחדר בבית של זוג מבוגר, היה לנו קיר משותף דק-דק. מבעד לקיר הייתי שומע כל לילה את הבעל מתחנן בפני אשתו: 'בבקשה, שיינדלה, פליז, אני רוצה פעם אחת מציצה'. והיא ענתה לו: 'כשאדם ילך על הירח, אני אמצוץ לך'".
במאמר הבא נבדוק מה הרתיעה הגדולה שלנו הנשים בנושא,איך עוברים יחד את המשוכה הזאת,מה השלבים לקראת האקט, מה עושים כדי להגיע לנקודת השיא.כמובן,ולא פחות חשוב נעבור על כמה טיפים של אלופות להתחיל הכי חזק שלך, ולאט לאט להגביר. קבלנה בנות ישראל את המתכון בטוח לחזה נפוח, ועינוג הגבר שלצידך.

מחסום רגשי-איך לעזאזל מנערים אותו?( עדיין לא בעזרים טכניים, אז תעצרי סוסים)

המחסום של נשים לקראת מין אוראלי תמיד נסוב סביב הסוגיה של "ניראות", או כפי שניתן לומר- "מה הוא יחשב עלייך".ובכן,האם חשבת פעם לשאול- "איך הוא יחשוב עליי שאני מפנקת אותו ככה?" האם חשבת על אקט ההתמסרות הדדי שנובע מביצוע מין אוראלי אחד לשנייה?

חברה יקרה,חשוב שתדעי שלמרות מה שאת חושבת בגלל אותם ביטויי גנאי בסגנון "יא מוצצת", בסקס אוראלי הגברים מפקידים בפה של האישה את הרכוש הכי יקר שיש להם ובזה בעצם אומרים לך: "הנה אני מפקיד אותו אצלך, ואת יכולה ברגע אחד אחת לנשוך את איבר המין מעליי ולהרוס לי את החיים". זו אמירה,אם במודע או לא-ממש לא טריוויאלית. אל תטעי לרגע לחשוב למשחק הכוח הזה אין השפעה על הגירוי המיני. באם תתמסרי לידיעה הזאת תראי שהגישה אצלך לנושא תשתנה ולא עוד תרגישי רגשות של השפלה וניצול, ואף תזכי לראות אותו מתפנק כמו חתול.

שלבי ההכנה- ככה תביאי אותו לכדי התמסרות טוטאלית

והרי כמה שלבים שיעזרו לך להרגיש בנוח בעמדה בה את נמצאת (למרות המשמעות הכפולה אין פה כוונה להמליץ על בירכיות) ויכינו את הגבר שלך לפינוק המיועד:

 1. צחצוח שיניים- ככה תעזרי לעצמך להרגיש בטוחה יותר לקראת האקט. פעולה זאת גם מאותתת לגבר שאת מכבדת את האיבר שלו מספיק כדי להעניק לו הכנות מוקדמות. שלב זה יכול להשמט אם אתם כבר בטוחים אחד בשנייה מספיק כדי להיסחף למין אוראלי "על הדרך", ולא כאקט מיוחד. אל תדאגי-עוד תגיעו גם לשם.
 2. פעולות של הפשטה- אני אישית גיליתי שגברים נהנים נורא מההרגשה שאת לא יכולה להתאפק וגעת בהם, להכיל אותם. מכאן שההמלצה היא לא להגיע לאקט האוראלי שהבגדים מופשטים לגמרי, אלא לשלב את שתי הפעולות יחד בשלב ההתחלתי, וזה אומר להסיר חלקים שונים של הבגדים בזמן שהידיים כבר מטיילות והנשיקות מתחילות להיות רטובות יותר ונמוכות יותר במורד גופו.
 3. שלב הפלרטוט- מין אוראלי, מעבר ליכולות טכניות ,הוא כמו כל דבר בסקס -קשור לאיבר הכי מיני של האדם, וזה המוח. אל תיגשי לעניין כאשר את מצוידת רק בידע טכני. פלרטטי עם האבר שלו כאילו אתם נפגשים פעם ראשונה. לטפי אותו, קרבי אותו לפנייך, הרגישי אותו מזדקר לאט למגע עורך. דרך זו תעניק לך רגיעה גדולה ואף תגרום לגירוי שלך את עצמך, ותעניק גם לו את הצפייה לבאות. את רק מתחילה ובמוחו הוא כבר משתולל. זה רווח כפול-אז לכי על זה.

למקומות,היכון,צא- השלבים לעונג מושלם

 1. קצב- כמוך כמוהו, גם כאן לקצב ולתזמון שי תפקיד חשוב. כפי שאת לא אוהבת שמיד מסתערים על איברך, גם כאן יש להתחיל לאט יותר ולהרגיש את פעימות גופו לפני שמדליקים מנועים. תני לו להדריך אותך בעזרת הנשימות שלו והתנועות שלו מתי הגיע זמן לתת גז ולהפוך את התנועות לסדירות יותר.
 2. שימוש בידיים- לא רק שאין בכך בושה- זה מקדם היסטרי אל המטרה. יד אחת אוחזת בשורש האיבר מבטיחה זווית נוחה לפעולה. בהמשך אותה היד תתפוס חלק פעיל באקט ועזור לך להעניק את אפקט היניקה מבלי למות מחוסר חמצן.תנועות סיבוביות של סחיטה קלה,אבל לא להשתגע. זה איבר רגיש ולא סחוט טרי…
 3. לשון וחלל הפה- השימוש בלשון הוא דובדבן שבקצפת.נשים רבות מניחות אותה בחלל הפה ומתעלמות לגמרי מהיכולות שלה. תנו לה דרור לקצב משלה,תנועות מלטפות ואפילו שמדי פעם תציץ ותהיה כאצבע מורה על דף הספר. יש לה כוח פיזי וכוח רגשי- תראי לו שהיא מצטרפת לחגיגה- זה ישרג את האקט ויאפשר לך מדי פעם לתפוס אוויר.
 4. יניקה ומציצה- נכון שבסלנג קוראים לאקט מציצה,אבל שימי לב לכוח שאת מפעילה. יש גברים שאוהבים ש"לוחץ" להם, יש כאלה שאוהבים יותר עדין. תכירי את זה שלצידך, ואל תתבייש גם לשאול. יש לזה משקל רב לעינוג.
 5. רגע השיא- הו הו, ואיזה רגע! את תדעי לגמרי שזה מגיע לפי הקצב שתפסתם יחד ולפי תנועות גופו.ישנם גברים שאף מדברים בזמן האקט ועוזרים לך לדעת מתי בדיוק זה קורה. כאן יש שתי דרכים להתמודד- השיטה הויזואלית,והשיטה האוראלית הארד-קור. אלה מאיתכן שלא מעוניינות לשתות את נוזל ההצלחה, תיגשנה לשיטה הויזואלית ותרחקנה את הפה במקצת ככה שהתוצאה תוגש על בטנו ולא בתוך חלל פיך. אל תשכחי שזה לא נגמר עד שהאיבר מזמר, אז אל תזניחי אותו בשלב זה. תעזרי לו ולעצמך בעזרת הידיים, הגוף והפה. סחיטה אחרונה וטובה תאפשר לו להתמסר טוטאלית לעונג מבלי להתאמץ לסיים את האקט לבד. לטוטאליות יותר, אלא שמוכנות לצלול עד למעמקים,תלמדי ליהנות מהסימנים הבאים, תתמסרי לגמרי ל"ביחד" שלכם ותתני דרור לבן זוגך. מבחינת כמות- לא תהיה לך בעיה לבלוע-זו רק בעיה תפיסתית.תשתחררי, והוא ישתחרר.

נו,איך נשמע?תאמיני לי לא רק שזה לא נורא, זה אפילו מגרה. זה אקט לשנים, עדין יותר,אינטימי יותר, ורגיש יותר מסקס עצמו.

ובכל זאת,יש כמה טיפים שמשדרגים הכול,גם לך וגם לו:

 1. שיניים שווה שומו שמים- חוק מספר אחת בנתינת מין אוראלי. הוא רוצה אותך טורפת,אבל בשום פנים ואופן לא להרגיש את הביס. תקפידי לכנס את התחתונות עם הטוחנות אל מתחת לשפה, ואוצרו הקטן מובטח.
 2. תיאטרליות- אנחנו מלכות הדראמה לגבי רגשות, אז תכניסי קצת מהבית-צבי הפרטי שלך גם לחדר המיטות. מבטים מוגנבים בעיניים, גלי גילויי אהבה מוגזמים לאיברו, תני לו הקרנה של כשחקנית הפורנו הפרטית שלו.
 3. קולות- כן כן,קולות שלך, לא רק שלו. למרות שזה לא הפינוק הישיר שלו אליך, אל תכבשי קולות טבעיים שנובעים מהאקט- זה מוציא אותם משיווי משקל.
 4. יש אוראלי, ויש ראלי אוראלי- מין אוראלי לא צריך להיות אקט תחום בזמן שמתחיל ומסתיים באותה התנוחה. תפנקו אחד את השנייה, תגלי את איברו בשלל תנוחות, ואל תפחדי לעצור לפעמים ולשנות מצב.זה נותן לך מנוחה ולו גיוון וסימן לפתיחות שלך לנושא.
 5. שליטה ברפלקס ההקאה- עניין פיזיולוגי פשוט- פשוט כווני את האיבר לכיוון הלסת התחתונה, שלא יגע מדי בחיך. המלצה שלי, נסי את התנוחה האידיאלית שמתאימה למבנה הגרון שלך וקשתיות איבר מינו של בן זוגך. תתפלאי לגלות שאם גבך נמצא בזוויות קשתית, ובן זוגך ניגש מלמעלה-את יכולה להכיל הרבה יותר ממה שחשבת.
 6. סביבה תומכת- אל תתעלמי גם מהאזור הסובב את איברו. גברים רבים אמנם לא יודו בזה אבל איזור פי הטבעת זה בינגו רציני עבור המסורים יותר. יש לך 2 ידיים מעבר לחלל הפה- שחקי עם האופציות שלך-המניות עולות וזה בדוק.

נשמע מסובך, מושקע מדי? ממש לא. זה פעולה זורמת לכל מי שמחליטה שטובתו של בן זוגה חשובה לו, ואת האמת גם נותן דחיפה לאגו המיני שלך. בבחירת הפרטנר הנכון תגלי שזאת השקעה שווה במיוחד – והשקיעה הבאה שתהיה לכם יחד תכלול צלילה ארוכה ונעימה במחוזות חדשים.ולכם הגברים-טיפ קטן ממני שיזרז לכם את קבלת החבילה המפנקת: דברו איתנו, יפה או מלוכלך-כל אחת וטעמה שלה, אבל אל תחסכו.הרי אתם יודעים שאנחנו חופרות-לפחות הפעם- זה הכל בשבילך!

נכתב על ידי כרמל גרוסמן

השאר תגובה