איך מתי ולמה

איך להתחיל עם בחורות ?

53bed31cb74891ae64a31e4c592ef86d_L

אפתח ואומר כי ההבדל בין המידע שתמצאו כאן לבין שאר הדברים ברשת הוא שאנחנו פה ב"גברים אמיתיים" לא מוכרים דבר. אין לנו "מוצרים", סמינרים או כל דבר שנועד לקחת ממכם כסף. המניע שלנו הוא נטו לסייע ולספק מידע שימושי לאלו שרוצים לקחת אחריות על נושא ההצלחה עם בחורות ומוכנים להשקיע.

ועכשיו לתשובה "איך באמת להתחיל עם בחורה"

לכולנו יצא לקרוא את ההבטחות הריקות של מדריכי פיקאפ למיניהם לגבי "השיטות" הטכניקות ושאר הדברים שאמורים לספק לך הצלחה ברוב הפעמים שתיגש לבחורות. האמת היא שאלו שטויות שנדיר שיצליחו ועוד יותר נדיר שיצליחו עם בחורות שבאמת שוות משהו.

אנחנו כבני אדם תמיד מחפשים את הפתרון במקום שבו אנחנו רואים את הבעיה. אך במציאות נדיר שהבעיה והפתרון נמצאים באותו המקום. אם לצורך העניין הבעיה הנוכחית היא "להתחיל עם בחורה" באופן די ישיר נחפש פתרון לבעיה ונחפש מדריך ל "איך להתחיל עם בחורה" אבל בואו ונבדוק קצת יותר לעומק.

מה הוא הקושי המרכזי בלהתחיל עם בחורה?

הקושי האמיתי והמכשול העיקרי הוא פחד. פחד מדחייה, פחד לצאת "מאפן", פחד מפני ההשלכות – חבר עצבני ועוד..

אם הצלחנו להתגבר על מכשול הפחד נכנס לשלב השני שהוא ה"התחלה" עצמה, מה להגיד? איך להגיד? מה בעצם לעשות?..

אחרי השלב הזה יש את הפולו אפ, זה שהתחלנו עם הבחורה זה לא מספיק. צריך לדעת גם מה לעשות בהמשך.

איך להתגבר על הפחד?

פחד בעיקרו הוא דבר חיובי, מטרתו לשמור ולהגן עלינו מצרות. לא תמיד הפחד מחובר לעולם הפיזי האמיתי ובחיים המודרניים הוא לרוב מחובר עם מחשבות דמיוניות בראש. כך המצב כאשר אנו מפחדים לגשת לבחורה. התרופה הראשונה לפחד היא ידיעה. ככל שאנו יודעים יותר אנו מפחדים פחות.

הדרך הטובה ביותר להתגבר על הפחד היא לעשות את הדבר שממנו אנחנו מפחדים. לגשת ולדבר עם בחורה רק כדי לגשת. בלי לצפות לכלום. לעשות את זה כמה פעמים שצריך עד שהפחד יעלם והגוף יבין שאין ממה לפחד וששום דבר נוראי לא קורה.

מה לעשות? איך "להתחיל" ?

התשובה כאן

הפולו אפ – מה לעשות בהמשך?

התשובה כאן

השאר תגובה