איך מתי ולמה

איך לא להתחיל עם בחורה במועדון ?

גברים יוצאים לבלות כדי להכיר בחורות, והמקום המועדף לפעילות הזו הוא המועדון החם התורן.

ביום חמישי האחרון, יצאתי למועדון הפינגווין בתל אביב, לבדוק איך מתחילים עם בחורות.

הגעתי בערך ב 2 וחצי בלילה, ועדיין היה תור של לפחות 50 איש בחוץ. (מזל שלארז יש שם קשרים טובים). בקיצור אחד המקומות הפלצניים יותר.

נכנסו מיד, וגם קיבלנו כרטיסי חינם (פינוק!). בפנים המקום היה מלא עד 0 מקום! אפוף עשן סיגריות, ותאורה כזו שמראה את הצד היפה יותר של הבנות במקום. (על בנים התאורה לא עובדת אותו הדבר). כולם נתקעים אחד בשני, והמוזיקה רועשת ואי אפשר לדבר נורמאלי, רק לצעוק אחד לשני באוזן.

היחס בין מספר הבנים לבנות היה לא הגיוני ממש, נראה לי משהו כמו 5 ל 1 לפחות. ערמה של בנים חרמנים שמתחככים אחד בשני… אני אישית לא ממש אוהב את הסצנה הזו, אבל זה אני…

רציתי לשמוע מהבחורות עצמן את דעתן בנושא, ואת הנסיון האישי שלהן.

היו לי את ההשערות שלי, אבל למה לשער אם אפשר לשאול ?

התחלתי את הערב בהתבוננות שקטה, לראות מי אלו שמתחילים, ועם מי הם מתחילים.

בחור ניגש באופן אגרסבי למדי לבחורה שעמדה ורקדה. ועשה תנועות עם הידיים מול הפנים שלה ואפילו נגע לה בלחי, היה ניכר שהיא במצוקה, הזיזה את הידיים שלו, עיוותה את הפרצוף וזזה למקום אחר. הבחור הסתובב לעבר החבר שלו שהיה לידו, עם פרצוף מפגר וחיוך. כאילו הוכיח משהו או השיג איזה הישג…

בחור אחר ניגש לבחורה וצעק לה משהו באוזן (אין ברירה המקום רועש), היא הרחיקה את הראש ושמה את היידיים שלה מול הפנים שלו בתנועה שמרמזת תתרחק. הוא כמובן שלא ממש קלט (אולי כי הוא היה קצת שיכור) וניסה להתקרב אליה שוב. חברה שלה שראתה את זה נכנסה ביניהם והפריעה לו. הוא וויתר.

אחד התקרב בתנועות ריקוד מול בחורה שרקדה וניסה למשוך את תשומת הלב שלה, הוא נדבק אליה וזה לא עבד, אז המשיך לרקוד ונדבק לבחורה אחרת.

חבורה של גברים שיכורים הסתובבה במועדון והבריחה כמעט כל חבורה של בחורות שהיתה לידם.

מכיר את הקטע הזה שאם יש חבורה של גברים ביחד, ובחורה סקסית תעבור ליד, מיד יהיו שריקות והערות מגעילות? "בובה, מותק! לאן את הולכת?!" "וואו… איזה רגליים" ועוד… ?

אתה מכיר מישהו שזה באמת עובד בשבילו? או בחורה שתסתובב ותגיד "קח אותי גבר גבר, תמיד חלמתי שככה יתחילו איתי!" ?

אחרי שהרגשתי שראיתי מספיק, ניגשתי לבחורות שנראו לי האטרקטיביות ביותר במקום.לשאול על ההתנסות האישית שלהן עם הסצנה.

לא קשה למצוא את הבחורות האטרקטיביות, הן בד"כ בולטות בנוף, וכולם מנסים להתחיל איתן.

שלא תטעה, גם עם בחורות ממוצעות ומטה מתחילים הרבה… יש כאלו שיורים לכל הכיוונים, ומבחינתם להתחרמן עם בחורה במועדון, מכוערת ככל שתהיה, זה איזה סוג של הצלחה אדירה.

ידעתי שדווקא מהבחורות האטרקטיביות אני אשמע איך מתחילים אלו שבאמת עושים את המיטב כדי להצליח, וגם איך מתחילים אלו שיש להם מספיק אומץ (או חוסר עכבות מושלם) לגשת להתחיל עם בחורה אטרקטיבית כזו.

מוכן לשמוע מה הבחורות אמרו?

מתוך השיחות:

  • אני : "מה בדרך כלל אומרים לך הבחורים שמתחילים איתך?"
  • היא : "אני בד"כ לא מקשיבה, ולא יודעת מה הם אומרים"
  • אני : "פעם הקשבת?"
  • היא : "זה בד"כ דברים בלי יותר מדי אינטליגנציה. הערות על איך שאני נראית.הבחור פה לידך אמר לי , התראינו בים, אני מכיר אותך. והזמין אותי לשתות.זו הכוס שתיה שיש לי ביד. " (ועשתה פרצוף של , לך תבין…).
  • אני : "איך בדרך כלל מתחילים איתך ?"
  • היא : "שמים עלי ידיים, תופסים לי את היד, מחזיקים אותי, נדחפים לי מול הפנים, רוקדים לידי קרוב מדי, ואז רודפים אחרי. אני זזה למקום אחר ופתאום הוא מופיע גם שם!"
  • אני : "איך זה גורם לך להרגיש?"
  • היא : "זולה. זו הרגשה מגעילה. בגלל זה אומרים "אנחנו דור מזויין".זה נורא ואיום . הייתי רוצה לחזור לזמנים שגברים היו ג'נטלמנים! עדינים, לא ישר נמרחים ולגעת בכל מקום. ועוד משהו, אני לא אוהבת שקונים לי שתיה. זה לא מושך! חושבים שברגע שקנו לך שתיה אז זהו, את שלהם. אני נגד לקנות שתיה. לא אוהבת להרגיש חייבת!".

וזה המשיך באותו הסגנון. מסתבר שאין איזה "משפט התחלה" שכולם משתמשים בו. יש מקוריות במילים עצמן, אבל הסגנון הכללי הוא די דומה. משהו דבילי שאמור להשמע מתוחכם.

נדבקים קרוב מדי, שולחים ידיים, מזמינים אותה לשתות, ונדבקים… כן חזרתי על עצמי… נדבקים רץ חזק.

בחורה אחת אמרה לי שכנראה שזה מה שהבנות צריכות, אחרת לא הייתה את ההתנהגות הזו. שהן באות לשם בשביל זה, זה מה שהן אוהבות. הן מעודדות את זה.

מסכים איתה בזה, כמובן שזה חלק גדול מהסיבה שזה קורה ככה, הרי הן באות למועדונים, הן לא מופתעות ממה שקורה שם. הן מצפות לזה, ערב שלא נדבקו אליהן הוא ערב גרוע שיכול לפגוע בבטחון העצמי שלהן….

לענייננו, לא באנו כדי לשפץ להן בטחון עצמי. אנחנו, הגברים שרוצים להתבלט מעל העדר המטופש הזה. באנו להצליח. ההבנה של המצב הזה, יכולה להיות יתרון משמעותי.

אסור שתראה כאחד מ"אלו" שעושים את הדברים שרשומים בכתבה הזו! אם היא חושבת שאתה כזה שרפת את עצמך מראש. היא יודעת לזהות כאלו מקילומטר, יש לה חוש שישי לנושא, והמון נסיון. היא תראה את שפת הגוף שלך, את הניסיון שלך להתחיל עם הבחורה לפניה, את החברים שלך… הכל עוד לפני שניגשת.

השאר תגובה